| Jipa_Valentin_1964 a întrebat:

Salu si am nevoie de ajutor!
Cand imi fac un cont de Microsoft imi zice urmatoarele :
Name(ok)
Username(ok)
Password(ok)
COUNTRY/REGION (aici am inteles ca pentru a benificia de mai multe chestii trebuie sa selectez United Kingdom )
POST CODE (CE FAC AICI CA EU TRAIESC IN ROMANIA)

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Cauti un postal code din anglia.eu am ales totusi Romania si sunt foarte multumit de windows8

| Jipa_Valentin_1964 explică (pentru stark47):

Am cautat dar nu merge si eu vreau sa-l folosesc pe xbox live.Deaia am intrebat.

| stark47 a răspuns (pentru Jipa_Valentin_1964):

Rearanjeala pentru Romania, nu ai nimic de pierdut.mai ales ca multe features folosesc si GPS, iar daca tu selectezi Anglia o sa il dai peste cap total