| cosmoserdean a întrebat:

Salu! Stiti cumva de unde pot cumpara Battlefield Bad Company 2 Vietnam?

4 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Pc- Steam/ origin
Ps3 - Ps store
Xbox - xbox store

La pc s-ar putea sa-l gasesti si in magazin sub forma de cod in cutie.

| cosmoserdean explică (pentru nurckye):

As vrea sa-l cumpar din magazin caci nu vreau sa ma complic cu carduri de credit cum mi s-a mai inamplat pe origin si din greseala am cumparat 2 SimCity. Sti tu un magazin de unde il pot lua?

| nurckye a răspuns:

Nu cred ca exista in Romania cod in cutie, dar poti lua de pe net steam key de 20 de Euro. Vietnam e 13 E si de 7 iei si tu ceva.
Alternativa: eu l-am avut piratat cu multiplayer. Are multe servere. FUNDA?

| cosmoserdean explică (pentru nurckye):

Daca mi-ai spune si de unde sa-l piratez?