| stefwy a întrebat:

Salu TPU. De multe ori, nu totdeauna, cand intru in cs apare server not respnding la favorites. Ma pot conecta pe orice alt server din history sau internet dar pe fav nu pot... Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Skynettt a răspuns:

Ori ai luat destroy.ori vreun virus instaleaza alt cs si veziwinking

| stefwy explică (pentru Skynettt):

Nu am virus ca am antivirus si alte cs am incercat... mersi oricumwinking

| Skynettt a răspuns (pentru stefwy):

Pai nu conteaza ca ai antivirus, ce crezi ca daca ee un virus puternic il recunoaste antivirusul :)) scaneaza computerul intra pe www.filehippo.com si gasesti antivirusuri pe gratis si bune;)

| Skynettt a răspuns (pentru stefwy):

Aha