| anonim_4396 a întrebat:

Salut,a terminat cineva vreun joc pokemon pe visualboyadvance? daca da puteti sa-mi spuneti cum se termina.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Am terminat eu pokemon fire red uite aici asta e ultima batalie cu campionul absolut http://www.youtube.com/watch?v=MgNm2WZtGWY
iar inainte de el cand ai ajuns la templu te mai bati cu cativa adversari(cei mai puternici dintre toti), iar in final te bati cu campionul Gary, iti spun ca e muult mai greu jocul acesta decat multe dintre jocurile din ziua de astazi gen Time Shift, Call of duty, Prototype, etc ee mult mai greu jocul acela de terminat.Stiu ca acum multi au sa rada dar i sfatuiesc sa incerce jocurile mentionate mai sus si apoi pokemon fire red si apoi sa isi dea cu parerea(eu am incercat si am ajuns la concluzia asta).

| Anonymous1995 a răspuns (pentru daassh):

De aceeasi parere sunt si eu, si de curiozitate, cat timp ti-a luat sa-l termini?

| daassh a răspuns (pentru Anonymous1995):

Sincer nu stiu(nici macar cu aproximatie), mi-a luat foarte mult timp sa il termin sa iti spun dar, oricum de 3-4 ori(cel putin) mai mult timp decat jocurile acestea moderne.Deoarece jocurile acelea vechii au o poveste foarte lunga(sincer sa iti spun NU am fost fan pokemon niciodata dar ma captat povestea sa iti spun).

| Anonymous1995 a răspuns (pentru daassh):

Gata,l-am terminat si euhee heesi ai avut dreptate, chiar e greubig grin

| daassh a răspuns (pentru Anonymous1995):

Ma bucur, cum ti s-a parut jocul?(pe langa ca a fost greu)

| Anonymous1995 a răspuns (pentru daassh):

Sa stii ca a fost destul de distractiv, adica nu ma simt de parca mi-am irosit timpu' degeaba, apropo, pokemon-world online te-ai jucat?big grin

| daassh a răspuns (pentru Anonymous1995):

Sincer nu, dar am vazut si eu daca pot spune un "gameplay" si mi s-a parut destul de interesant si am vrut sa il joc dar nu mi.a mai permis timpul am mai jucat si pokemon leaf green(pe care l.am si inceput) dar nu am apucat sa il termin.

7 răspunsuri:
| TarmureBogdan a răspuns:

Da am terminat eu pokemon leaf green dar nu stiu se mai poate continua jocul dupa ce-l bati pe gary