| ~LoOoLa~KyD~ a întrebat:

TPU! Am nevoie de un raspuns urgent. Caut de cateva zile un joc al copilariei de care mi.am adus aminte, dar nu mai stiu exact numele. Era vorba despre un motan numit Felix. Cine s-a jucat Hercules sau Jazz Jackrabbit e imposibil sa nu recunoasca acel joc! Am 14 ani acum si il jucam cand eram la gradinita, deci in jur de 6 ani. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Cred ca este vorba de capitan clown
este joc de actiune cu o pisica imbracata in muschetar si se lupta
daca il vrei lasa-mi un mesaj si til voi da eu

| Intrusion a răspuns:

Felix the cat?
am cautat vreo jumate de ora si umai pe asta l-am gasit

| ~LoOoLa~KyD~ explică (pentru Intrusion):

Nu. nu este acesta. jocul este de actiune, iar feliz se lupta si era imbracat asemenator cu un muschetar din cate imi aduc aminte.