| MytzăMărcuș a întrebat:

Salut acum ceva timp am jucat un joc cu arme din viitor si nu mai stiu cum se numea e un joc vechi offline imi puteti da ceva exemple de jocuri cu arme care sa contina cerintele de sus?

La inceputul jocului omul pe care eu trebuie sa il controlez era intr-o nava si stiu ca in nava se afla un sicriu de sticlă in care se afla o fata aceasta nava se prabuseste si "eu" ma trezesc intins pe jos cu viata scazuta si sicriu era spart si fata a disparut dupa am mai gasit un om pe langa nava, am vorbit cu el si apoi a aparut fata din sicriu in spate si la impuscat (fata era imbracata in alb)

Daca gasesti jocul scrie-l jos si ai FUNDĂ

Mersiwinking.

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Halo combat evolved?

| MytzăMărcuș explică (pentru AntonyoBoss):

Nu e asta, seamana putin la arme da Halo e joc mai... nou

| MytzăMărcuș explică (pentru AntonyoBoss):

Nu e asta, seamana putin la arme da Halo e joc mai... nou

| MytzăMărcuș explică:

Si mai era o faza, eram intr-un tren si trebuia sa ajung la sfarsitul trenului ca sa distrug o arma giganta-Machine Gun