| DANIH1221 a întrebat:

Salut, ajutati-ma, am Fifa 17 demo si imi merge bine mai sacadeaza cand scap fata in fata cu portarul dar merge, in rest, perfect daca imi iau Fifa 17 full imi va merge la fel, am vazut ca in Fifa 17 full o mai bagat ceva cand alearga jucatorul i se misca parul si la fani a mai bagat ceva imi va merge la fel fifa 17 full ca demo?

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Depinde de unde ai luat Fifa 17 Demo. Daca l-ai luat de pe un site autorizat si nu este piraterie, si iti merge sacadat, inseamna ca e este ceva de la calculatorul tau, nu de la joc. Daca il cumperi probabil vei avea aceeasi problema.

1 răspuns: