| IDaniel a întrebat:

Salut all vreau sa-mi faca un warrior pe metin 2 Guabina si nu stiu ce nume sa-mi pun la caracter imi puteti da o idee dau funda diseara.

Mam gandit la Amacruzy SufletHain, Antario, FastMagelon help myyyyyyyyyy

Răspuns Câştigător
| MamaOmida69 a răspuns:

1.DeathNote
2.ResidentEvil
3.Smok3
4.JaCoB
5.Infern0
6.RoBoCoP
7.CeLeStIn
8.Darkness
9.ArGoTzZ
10.xMeN

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

3 răspunsuri:
| DarkHood a răspuns:

FlameK, Sylent, Skull, DarkHood, SilentSkull, Extazzy, Extazyus etc.

| AbstractWTF a răspuns (pentru DarkHood):

... AbstractWTF TzL kakarot TataStrumf j37 ABSandAGH BlackMako BLKghost 2Nrd Abstract7q LiveForSex

| AbstractWTF a răspuns:

AbstractWTF TzL kakarot Tatastrumf j37 Eminem Eminem7q TataStrumf 2Nrd