| Andreyy94 a întrebat:

Am acces la FTP pe un server de cs... si vreau sa stiu cum imi dau eu rank sa fiu in top15 fara sa joc. doar sa dau din ftp ..adik sa fiu pe 1 in top15 dar sa dau din ftp. pe amxmodx e server:d si am acces la panou.

3 răspunsuri:
| Mentalist09 a răspuns:

Pai unde iti arata acolo din sma vezi playerii, si poti modifica cum ai chef u happy Dar iti spun ca altor playeri nu le convine, adica tu stai toata ziua si te distrezi si ei muncesc sa fie'in top

| Andreyy94 explică (pentru Mentalist09):

Pai da si unde gasesc aia. ce ai zis tu ca am panou de la ASYnet game hosting. unde trebuie sa inntru zi-mi mai exactbig grin si app se poate ca am vazut pe un server ca unu isi dadea rank.

| Alex1003 a răspuns:

Nu exista asa ceva nu ai cum sa iti dai tu rank singur