| CezarFTW a întrebat:

Am achizitionat de cateva luni niste casti Somic G927 black(nu varianta 2012)

In fine,uneori se aude un bazait enervant,ca si cum ar face un scurt...

Intrebarea mea este:Ce pot sa le fac sa nu se mai auda?
As incerca sa dezinstalez driver-ul si sa instalez Razer surround, dar nu stiu la ce m-ar ajuta...

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai incearca sa le pui la un alt PC/laptop sau telefon. poate sa fie de la placa de sunet actuala pe care o ai.
daca si la alte device-uri se aude bazait
Castile sunt de vina. daca mai ai garantie trimite-le la reparat sau la inlocuit. Bafta