| alexdomyno a întrebat:

Ce credeti despre Casti Gaming Somic G927 Black ca as vera sa imi cumpar niste casti noi si pe astea mi le-a recomandat cineva si vreau sa imi ziceti si mie ce parere aveti despre ele. Adica din punct de vedere al microfonului(ca as vrea sa fie bun adica vocea sa se auda la fel cum este si in realitate) si despre boxe( de cum se aude). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Sunt niste casti excelente.
Mai ales Somic, care e cel mai mare producator de casti.Somic au m-ai facut casti si pentru alte branduri.
In general toate castile Somic sunt de calitate si se aud excelent.

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Sunt OK. Le gasesti aici in oferta: http://bit.ly/casti-somic-black-gaming