| IlieRobert a întrebat:

Am achizitionat un laptop Acer Aspire V5-531 si are pe el Windows 8.....imi merg jocurile? Eu vreau sa imi pun Ghost Recon online imi va merge acesta sau alte jocuri? Daca da ce jocuri? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| mxzmarius a răspuns:

Daca placa video suporta cel putin DirectX 10 te pot asigura cu acest sistem de operare va suporta absolut toate jocurile pe care le-a suportat sisteme de operare anterioare (win7/vista/xp). Apasa download cu incredere ca totul va fi OK. Si nu uita de SEED! laughing. In caz ca apar probleme la jocuri. Anunta-ma! Te ajut cu orice!

| IlieRobert explică (pentru mxzmarius):

Mersi mult! Daca nu o sa reusesc ceva te voi contactalaughingbig grin

| mxzmarius a răspuns (pentru IlieRobert):

Chiar te rog. Mult succes si distractie la "gaming". happy