| Celcaremananca a întrebat:

Acum ceva timp mi-am luat un acer aspire 7750g si sunt fff dezamagit de el.Ala de la altex mi-a spus ca merg toate jocuri observ ca L. A Noire merge greu pe low sniper ghost warrior merge sacadat nu sunt multumit delocc de el Vreau sa il vand si sa imi iau un dekstop Eu l-am luat in speranata ca merg jocurile nu intelegggg pls

4 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Imi poti arata modelul sa vad daca ala de la care l-ai cumparat ti-a dat teapa sau nu?

| Celcaremananca explică (pentru Sh0ck):

L-am luat nou din magazin de la altex

| Celcaremananca explică (pentru Celcaremananca):

Incer sa-l vand si sa imi iau un dekstop adica sa il fac eu ma ajuti il vreau numai pentru jocuri sa mearga pe high orcie jocc chiar orcie ma gandesc la procesoru Intel core i7 2600k dar placa video placa de baza habar nu am

| asman a răspuns:

Laptop-urile nu sunt concepute pentru jocuri.