| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Salut, am ajuns in criza de jocuri.Ma puteti ajuta cu... cateva shootere mai tactice in care sa pot alege dintr-o varietate larga de arme si grafici modeste.

5 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Combat Arms, S4 League, Call of duty 4: MW 1, 2 multiplayer sau War INC.

| razvyx a răspuns:

CROSSFIRE un super joc online gen counter insa mult mai real si mult mai sociabil

| Diabl0 a răspuns (pentru razvyx):

Daca si asta e un super joc, inseamna ca...

| razvyx a răspuns (pentru Diabl0):

Inseamna ca e mai frumos Mario sa inteleg nu?
Scuze ca mi-am permis sa iti dau un sfat...

| XxAsyxX a răspuns:

MicroVolts mi se pare interesant, dar daca nu sti sa joci (cea ce e imposibil sa stii cand incepi) e cam naspa, sunt multe chesti de invatat, scheme, incearca