| AddywOw a întrebat:

Salut.Am cumparat niste casti de pe eMAG cu 2 mufe de 3.5mm ( casti + microfon ), iar eu nu am mufa de microfon la laptop.
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| gyova a răspuns:

Ar trebui sa iti cumperi o mufa speciala este o mufa usb si in capatul celalalt iti alegi tu marimea gauri de la mufa de la microfon! mufa usb o gasesti in magazinele de elecronica... SUCCES!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti cumperi o placa de sunet pe usb. Nu este foarte scumpa, are un sunet destul de calitativ, si mai ales de toate, are si mufa pentru microfon.
http://www.pcgarage.ro/placi-de-sunet/logilink/usb-virtual-71-ua0078/

| Cobra56289 a răspuns:

Poti sa ceri bani inapoi sai sa cumperi o mufa speciala usb