| CozmaDinu1985 a întrebat:

Salut
Am cumpărat un laptop Lenovo. Am instalat windows, am reușit să instalez driverul pentru wifi, am conexiune, dar nu îmi merge touchpadul. Ceea ce mă frustrează pentru că nu pot descărca driverele, mi-e imposibil să o fac din tastatură.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un exemplu: fă download de la un alt calculator (evident), le muți apoi le instalezi pe cel nou

| marinaru777 a răspuns:

Pt drivere doar dai Windows update și instalează el prin update tot ce trebuie