| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit inapoi o comanda de la eMAG? Am facut vineri seara o comanda de casti si mi-au venit abia azi si nu imi plac. Comanda a venit cu Cargus as putea sa o trimit inapoi cu FANcourier pentru ca eu am doar curierul asta in oras.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar tu nu ai deschis ochii, când l-ai cumpărat? Anunțul de pe EMAG, nu era însoțit și de o imagine?
Poate că și dacă ai fi căutat denumirea căștilor pe Google, ai fi descoperit imagini/video, și nu s-ar mai fi ajuns aici.
Contactează-i telefonic și vezi ce spun...
Să fii mai atent, cu altă ocazie. happy

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca ai magazin eMag la tine in oras poti duce la ei produsul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu completezi doar formularul pentru retur pe site-ul eMAG. Nu stiu cum se procedeaza cu returul pentru ca am comandat si eu de la eMAG si partenerii lor, dar nu am returnat nici un produs ( din fericire ). Si nu imi doresc asta.
Citeste termenii si conditiile lor de retur.

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Ai dreptul sa returnezi produsul in 24 de ore din cate stiu eu deci poti sa il trimiti