| tomoiagaioan a întrebat:

Am descarcat World of tanks si vreau sa ma joc!
Mi-am facut cont si am intrat in joc!
Mi-am ales tancul si am intrat in antrenament!
Dar nu pot sa ma misc,nu stiu de ce nu imi merg tastele!
Nici macar una,asta doar in joc! Nu pot sa-l controlez deloc!
Imi puteti spune ce sa fac, va rog!
As vrea un raspuns cat mai rapid!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dragonisgaby a răspuns:

Poi ar putea fi mai multe probleme :
1) Poate jocul nu suporta modelul de tastatura pe care il ai tu [Caz mai putin probabil].
2)Jocu tau e setat pe Joystick si nu poti folosi tastatura [dupa mine caz foarte probabil]
3)Vezi daca e din setari ca daca te poti baga in joc asta inseamna ca te poti baga si la setari poate ai acolo la keyboard - off, dezactivat. nu stiu.
PSbig grinaca l-ai instalat corect si daca te baga in joc parerea mea e ca nu mai trebuie sa pierzi timp ca sa il dezinstalezi sa il instalezi din nou happy

| alinapenciuc a răspuns (pentru Dragonisgaby):

Mersi mult si eu aveam aceeasi problema dar nu m-am gandit sa va intreb pe cei din TPU pentru-ca fiinda deaorece raspund greu unii sau altii nu prea se uita si de asta am cautat pe google si v-am gasit pe voi 'TPU." Merci mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie configurate tastele

| Alexandrughita a răspuns:

Incerca sa ii setezi tu alte taste pentru a merge, din setarile jocului. daca nu merge dezinstaleaza-l si fal din nou. Succes