| noaheoo a întrebat:

Salut,am deschisa un program,si imi aparea ca nu merge deschis si sa aleg un program cu care sa il deschid,am ales din greseala format de poza (Windows Photo nu stiu cum.) iar acum toate aplicatiile mele se deschid in asta, si logic ca nu merg.Pls help

2 răspunsuri:
| P3psYL3MoN a răspuns:

Apesi pe acel program cu Click Dreapta si pe urma apesi pe Open with... Si de acolo iti alegi cu ce sa il deschizi succes

| noaheoo explică (pentru P3psYL3MoN):

Da dar am ales din greseala un program gresit, cum fac sa il resetez?(adica pana si google chrome mi se deschide in format de poza, ce pot sa fac/?)