| TheSpecialOne a întrebat:

Am setat din greseala ca toate programele din calculator sa se deschida cu windows photo viewer si acum nimic nu mai functioneaza. Ce sa fac?(am cautat o poza dupa nume in calculator si m-a intrebat cu ce sa o deschid. Am ales acest program iar apoi am observat ca absolut toate programele din calculator sunt setate sa se deschida cu acest program).

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Foloseste system restore daca nu te descurci.

| andru10best a răspuns:

Mergi la o poza oarecare, click dreapta pe ea, open with, alegi programul care era inainte (cred Windows picture) si bifezi casuta de jos (always use the selected program.)