| Allinbv a întrebat:

Salut am fifa 2012 dar cand intru in el merge dau new game intra in joc dar jucatori merg foarte repede si apoi imi iese din joc si imi zice debug sau close cine ma poate ajuta sa pot sa-l fac sa mearga va rog dau funda

1 răspuns:
| Crizty a răspuns:

Sal,dupa cum ai explicat tu ai niste fisiere criptate in fifa si iti apare debug la ele adica nu ti le poate acesa in timpul lansari aplicatiei fifa te sfatuesc sa incerci alt setup adica instalare de joc fifa incerca sa iei alta instalare...ok funda. daca vrei.