| avilla55 a întrebat:

Salut,am FIFA11(Stiu ca e cam veche)vreau sa invat ceva driblinguri, sau alte chestii.Doresc sa mentionez ca nu am schimbat tastele, sunt alea de la inceput.Stiu sa fac doar 2-3! Va rog ajutor! DAU FUNDA LA CEL MAI BUN DRIBLING!

5 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Daca ai avea gamepad te-as putea ajuta, dar daca vrei sa iti rupi degetele zi-mi de pe ce ai R(rotundu cu R inauntru)

| Alex1997fun a răspuns:

Cand mergi la fifasetup...fifa config trebuie sa ai optiunea de ati pune comenzile si tu imi zici de pe ce ai R(un cerc cu un R inauntru si cu diferite sageti{stanga dreapta sus jos]).

| avilla55 explică (pentru Alex1997fun):

Pe,,pad 8, pad 6, pad 4, pad 2''

| Alex1997fun a răspuns (pentru avilla55):

Atunci pentru scheme apesi butonul de scheme...o sageata de mers si combinatii intre butoanele acelea