| Costelsandu a întrebat:

Am gta 5 cumpărat cu dvd social club. Cum procedez atunci când am schimbat windows si gta 5 a rămas instalat si activat? Cum dezactivez activarea ca acum da eroare? Adica am formatare tot si reinstalat windows din nou. Dar nu am apucat sa dezinstalwz gta pentru ca windows s-a defectat și nu a mai pornit.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum sa dezactivezi activarea man. Instalezi Rockstar Social Club, te loghezi cu contul si descarci jocul. Nu trebuie sa mai bagi codul iar ca deja e folosit,

2 răspunsuri:
| Costelsandu explică (pentru Wr3nch):

Pot sa il descarc? Ca eu l-am instalat cu cele 7 dvd uri

| Costelsandu explică (pentru Wr3nch):

Multumesc. Asa este. Acum am reusit. Încă odată mulțumesc.
*
https://support.rockstargames.com/......gital-Copy