| catalin542000 a întrebat:

Salut,am gta v original pe sidiu.Nu este nici de steam nici de uplay ce pur si simplu siteul rockstar games si atat.

Pe windows 7 merge jocul gta v pe windows 10 cand sa pornesc jocul imi da eroare.De ce?

Cand ma uit pe cutia jocului scrie toate sistemele de operare in afara de windows 10.
Te pomenesti cumva ca jocul nu este compatibil cu windows 10!
Daca jocul este icompatibil cu windows 10 atunci oare pot schimba joculcu unul compatibil?
Jocul este cumpatat de la Altex si poate pot da jocul asta la schimb cu acelasi joc numai ca sa fie compatibil si pe windows 7 si pe 10 nu numai pe 7 si pe 10 nu.
Deci spuneam daca jocul este icompatibil se poate face aceasta schimbare cum am zis?
Si daca nu atunci ce fac ca sa mearga jocul pe windows 10?

Funda.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Vezi sa fie instalat directX 11 si Microsoft visual c+ de la 2008 in sus toate! Bafta!