| unumeserias a întrebat:

Salut.am inceput sa joc cs de ceva vreme si toate bune si frumoase pana intr-o zi cand am incercat sa joc din nou nu mai mergea adica in sensul ca :ma pot conecta la orice server dar cand trebuie sa dau,, ok" pentru a alege ce vreau eu sa fiu cunterr terorist sau terorist si inteapa acolo si mi se duce procesorul in 90% si nu mai merge.am crezut ca e din cauza configuratiei mele la pc dar am procesor de 2, 6 dual core 3 giga de ram placa video 512 /256biti etc.intrebarea este ma puteti ajuta cu problema mea. apropo si windows 7, 34biti

1 răspuns:
| laur_6869 a răspuns:

Downlaodeaza alt cs. Toate cs-urile hackerite au CFG.Downloadeaza Counter-Strike Classic si nu iti va face asa.Cauta varianta originala si ia un cd-key dupa net. FUNDA?