| Junior1234 a întrebat:

Salut am incercat sa bag bani in Euro Truck Simualtor 2 cu programu Cheat Engine si eu eram pe minus cu bani si am incercat sa bag 4.000.000.000 da faza ii ca ii am in minus.Si nu stiu cum sa fac ca sa nu ii mai am in minus.Cine stie dau FUNDA.Multumesc

6 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Reinstalezi jocul.

| Junior1234 explică (pentru T7uk):

NU ca eu vreau sa raman la acelasi level.

| T7uk a răspuns (pentru Junior1234):

Atunci munceste din greu... sau modifical din fisierele textwinking.

| VOLVO4LIFE a răspuns (pentru Junior1234):

Ce nivel ai?

| Junior1234 explică (pentru VOLVO4LIFE):

Level 18

| Seby90 a răspuns:

Pai, afla din nou valoarile in cheat engine, presupun ca ai - multe milioane.
Dupa ce ai aflat, modifica valoare cu 1, inainte sa faci o cursa, termini cursa, vei incasa niste bani, dupa aflii din nou valorile, dar de data asta vor fi pozitive, dupa ce aflii valorile, le editezi in ce vrei tu.