| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Salut,Am incercat sa filme Sa:Mp cu OBS si cand incep filmarea nu am pic de lag.Dar cand vreau sa ma uit la video se misca 1-2 secunde si dupa se blocheaza(ramane pe loc) imaginea... de ce? am facut setari am facut totul! ajutati-ma! pe ecran merge.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai pc slab!

| PlutonieruTheRealOne explică (pentru lpavel):

Processor i7, gtx 980 8 gb ram 1 tera e slab?

| lpavel a răspuns (pentru PlutonieruTheRealOne):

Wow! Pai asa sigur ca nu... happy de obicei asa face cand e pc-ul slab dar al tau nu prea e asa ca am ramas fara idei, poate o fi de la program, cred ca ar fi bine sa incerci altul! Bafta!