| FunlandCompany a întrebat:

Salut, am incercat sa instalez GTA IV, dar la instalare imi dai doar launch social club si exit. Am downloadat social club am dat launch imi zicea play game si nu mergea... ce pot sa fc va roog chiar vreau sa joc

Răspuns Câştigător
| DifferentKidd a răspuns:

Ori e de la crack, ori nu era bun de unde ai downloadat.

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Un crack bun e cu Razor1911 -> http://goo.gl/S04vs (Get this torr3nt).

| javiga a răspuns:

Teai
uitat ma la cerintele jocului daca nu ai un pc bun nu ai cum sa joci!

| 0nlY0lly a răspuns:

Pai trebuie sa bagi crack-ul...il poti download de pe net.Scrii pe google download GTA IV crack thepiratebay