| William a întrebat:

Salut, azi am incercat sa vad cateva filme dar imi zicea sa instalez XviD. L-am downloadat si mi-a aparut ca avea virusi. Vreau sa stiu daca are virusi si de ce nu pot sa vad filme pana nu instalez XviD.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da-mi si mie linkul de la filmul online sa vad din ce cauza iti cere codecurile xvid

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Filmele vrei sa le vezi online sau le-ai descarcat in pc? XVid de pe ce site l-ai descarcat? XVid este un pachet de codecuri pentru video. Daca l-ai descarcat de aici nu are virusi
http://www.digital-digest.com/software/download.php?sid=1052&ssid=0&did=1
Daca ai filmele descarcate in pc, cel mai bun si free este VLC
http://www.videolan.org/vlc/

| William explică (pentru neluL):

Nu am descarcat niciun film.

| neluL a răspuns (pentru William):

Mi-ai dat direct playerul! In cazul asta asa trebuie sa descarci XVID. In pagina acolo nu are virusi ->Uite raportul de la antivirusul meu ->este subliniat cu rosu ->NU este virus! Poti sa descarci si poti sa instalezi! Dar alte site-uri cu filme online nu ai gasit? fara sa instalezi nici un player?!
vezi foto: http://i.imgur.com/5DXI3.jpg

| William explică (pentru neluL):

Ti-am dat funda degeaba, am instalat XviD si tot nu merge sa vad filmu.

| neluL a răspuns (pentru William):

Ai inchis antivirusul inainte de descarcare? iti spun eu ca nu! daca faceai treaba asta mergea si in playerul care mi l-ai dat nu este nici un film! Si te mai intreb o data ->>> Alte site-uri cu filme online nu ai gasit? fara sa instalezi nici un player?! (eu nu stau sa te ajut la intrebare pentru funda care oricum pentru mine nu are nici o valoare in schimb pentru tine cred ca te-a costat bani grei acea funda ->observ ca-ti pare rau! Sunt aici sa te ajut sa rezolvi problema GRATIS ) Deci :inchide antivirusul si firewall-ul din windows apoi descarca, instaleaza si intra sa vezi filmul.

| neluL a răspuns (pentru William):

Da-mi si mie linkul de la filmul online sa vad din ce cauza iti cere codecurile xvid