| madalin28 a întrebat:

Salut.Am instalat antivirusul Avast si l-am inregistrat gratis pe un an.Acum mai am cateva zile si se termina anul.Cum pot sa il reactivez? Am antivirusul avast 2014.9.0.2021.Dau funda?

4 răspunsuri:
| PhhEuValy a răspuns:

W3877654R9976A0910-02L8LNDH inregistreazal cu licenta asta si iti merge pana in 2038 (funda?)

| madalin28 explică (pentru PhhEuValy):

Nu pot sa il scris pentru ca este prea lung.

| PhhEuValy a răspuns:

Dai copy paste

| madalin28 explică (pentru PhhEuValy):

Codul de la tine este altfel scris.Adica are o singura liniuta si codul de care am nevoie eu are nevoie de doua liniute.Cred ca codul tau este pentru al activa cand este in perioada aceia cu 30 de zile.