| Fassndn a întrebat:

Salut.Am instalat azi windows 7 service pack 1.Nu am niciun driver pe el si nu am nici acces la un alt laptop/calculator sa pun un driver pentru internet pe un cd.Nu pot instala drivere pentru ca necesita internet(necesita si acesta un driver).
Intrebarea mea este daca exista vreo metoda de a le instala fara internet.

Răspuns Câştigător
| DavidAndrei121 a răspuns:

Cauta pe google 3dpnet si pune-l pe stick si se va instala driverul de internet automat apoi instaleaza 3dpcip pe acel pc si le vei instala cu internet placa video. etc! bafta! Funda?