| LanoDeljek a întrebat:

Recent Am cumparat o unitate de la pc garage, mai putin cd-dvd-writer,totul bine si frumos pana la instalarea de drivere, unde nu pot instala nimic, dupa instalare windows 7 : (1)nu am driver pentru adaptor de internet instalat...deci nu pot descarca de pe net, si nici usb driver instalat deci nu pot baga nici macar un stick in unitate pentru a instala drivere, iar de cd am mentionat mai sus...Are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Treci pe windows 10 si rezolvi problema... Pe w10 se instaleaza automat driverele basic, mai nou chiar si driverul de la placa video... Altceva nu prea ai ce sa faci