| ionutzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut am instalat c s 1 6 lan final vreau sa l
dezinstalez am intrat control panel unistal imi zice msj u asta ....please wait until the current program is finished uninstalling or being changed... cv sa astept mi-a dat si-o eroare cv de administratror dati mi o idee ce dracul sa fac ca nici nu prea ma pricep cu pc mai deloc mersi

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Debifeaza
yahoo mess
apnupdater
widgi toolbar microsoftcorp
torent
Apoi click pe Apply -> ok -> restart computer.
Acum intra si dezinstaleaza CS-ul.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Device Manager, inchide procesul de acolo si apoi il dezinstalezi normal (din cauza procesului deschis in Device Manager nu il poti dezinstala).

| ionutzzzzzzzzzzzzz explică (pentru neluL):

Ce proces ma frate sa opresc ca nu ma pricep

| neluL a răspuns (pentru ionutzzzzzzzzzzzzz):

Da sa intri in Device Manager te pricepi? Intra la Procese si fa-mi print screen de acolo si te ajut.
Mai intra si in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate aici.

| trăncănici a răspuns:

Dă clic dreapta pe task bar, la task manager.Acolo caută-l şi după ce l-ai găsit, opreşte procesul din butonul afişat în dreapta jos pe fereasta task manager.Altă variantă este, scrie în run msconfig şi intră acolo la start-up programs.debifezi tot, laşi doar antivirusul. Apoi dai ok şi faci reactivare de windows.Succes!