| TudorFox a întrebat:

De ce nu mai pot sa dezinstalez nimic din program and features si tot imi scrie " Please wait until the current program is finished uninstalling or being changed."? Am dat si log off si la fel

13 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Pentru o dezinstalare mai profi (care sterge absolut orice urma din PC) foloseste Revo Uninstaller.

| rrrp a răspuns:

Pai asteapta... daca dureaza mai mult de 20 min sa zicem da un restart si vezi daca merge dupa.

| TudorFox explică (pentru rrrp):

Am dat si la fel

| rrrp a răspuns (pentru TudorFox):

Ce vrei sa dezinstalezi? intra in safe mode si vezi daca merge asa. apasa f8 si apoi safe mode cand pleaca windowsul.
ce ai dezinstalat ultima oara? vezi daca s-a dezinstalat. opreste procesele si mai incearca o data.

ai windows 10?

| TudorFox explică (pentru rrrp):

Windows 7 am

| rrrp a răspuns (pentru TudorFox):

Fa asa cum am scris si daca tot nu merge instaleaza revo uninstaller -- cum s-a spus. probabil s-a blocat ceva.

| TudorFox explică (pentru rrrp):

Gata, merge acum, pot sa dezinstalez orice in afara de un joc max payne 2 care e dezinstalat. Ce mai cauta atunci la program and features?

| rrrp a răspuns (pentru TudorFox):

Pai poate ala a cauzat probleme. mai da o data uninstall si daca s-a dezinstalat o sa iti spuna si o sa l stearga de acolo. cum a mers? in safe mode sau cu revo?

| TudorFox explică (pentru rrrp):

L-am dezinstalat cu revo

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

Dar si placa audio am observat ca nu ma lasa sa o dezinstalez, ca nu apare nimic cand dau sa dezinstalez dar nu vreau sa o dezinstalez doar am dat asa

| Meow230 a răspuns:

Pai se dezinstala ceva inaintesi s-a blocat sau inca se dezinstala, sau ori ai dat change la un program. Verifica, iar daca nu, da-i restart. Funda?^^

| TudorFox explică (pentru Meow230):

Nu s-a dezinstalat nimic si nu s-a blocat

| Meow230 a răspuns (pentru TudorFox):

Atunci salveaza tot pe un stic si reinstaleaza windows-ul. Sa-mi spui daca a functionat