| RazvanMali a întrebat:

Salut
Am instalat de curand Windows 8 (bineinteles piratat), cand am incercat sa imi instalez placa video imi zice ca nu este compatibila cu sistemul de operare, am tot cautat pe site-uri driver pentru placa mea dar nu gasesc nimic, are cineva idee de unde pot sa downloadez driver-ul?
Am un mini-laptop Asus Eee PC Seashell series 1011PX, iar placa video ( Intel VGA Pineview, ceva de genu' )
Si inca o intrebare big grin Cum pot sa scap de mesajul watermark Activate Windows?
Va multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Descarca driver genius si dai o scanare si iti gaseste driverul lipsa