| valentinandrei a întrebat:

Am internet de la Romtelecom(ClickNet) cu modem SpeedTouch ST 547 V6. De cateva luni pierd conexiunea la internet.dar nu oricum ..de ex: Yahoo messenger ramane conectat, pot comunica. dar imi cade conexiunea la browser.
se comporta ca si cu nu ar fi conectat la internet. acealeasi rezultate la am la Explorer, Mozzila si Chrome. si isi revine abia dupa ce dau restart la modem.Are cineva vreo idee? Setarile ies din discutie. le-am refacut de multe ori si aceeasi problema am.

1 răspuns:
| KiddoBa a răspuns:

Cheama un tehnician