| 0752044960mama a întrebat:

Salut am jocul watch dogs si am o placa video ddr2 512mb si nu îmi merge ce trebuie sa fac sa schimb unitatea sau placa video adică una ddr3, 4,5 si nu știu dacă se poate schimba placa din ddr2 in alta.

2 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Daca ai o placa video ddr2 banuiesc ca ai o unitate veche deci va trebui sa schimbi si unitatea. Daca schimbi unitatea, nu te zgarci si ia macar una de 1500 de lei la care sa bagi si un monitor de 500 ca degeaba unitatea poate, dar nu poate sa redea calitatea imaginii exact cum ar trebui din cauza monitorului.

| Expoloandy90 a răspuns:

Se poate schimba. Trebuie doar sa aiba acelasi pci express. Dar ai grija ca pentru a rula Watch Dogs iti trebuie directx 11.