| Nora875nora a întrebat:

Am laptop HP 500 si cand il deschid imi apare ca nu poate porni pentru ca urmatoarea fila a disparut si sa re instalez o copie a filei (windows >root\system32\ntoskrnl.exe.),iar eu nu stiu cum... va rog sa ma ajuta-ti...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Il duci la service sau chemi pe cineva care se pricepe sau incerci tu cu un dvd bootabil (imprumuti de la cineva) il introduci apoi apesi "F12". la mine e F12 la tine s-ar putea sa fie tot o combinatie de la "F" deci le incerci pe toate... apoi o sa iti apara sa alegi de acolo cd/dvd. si alegi, dai enter si continui, mna e mai greu daca nu te pricepi, mai bine chemi pe cineva.

| Nora875nora explică (pentru StalkerSoul):

Da asa o sa fac multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Pune windows-ul.

| Nora875nora explică (pentru StalkerSoul):

Buna,da cum il pun? Multumesc!