| Triana a întrebat:

Cum pot instala un fisier de pe stick inainte de a intra in windows? Este vorba de windows root system32 ntoskrnl.exe

Si de unde il pot downloada ,daca nu am CD de la windows XP?
Funda! E destul de urgent

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Incearca totusi sa il reinstalezi, am incercat si eu sa refac prostia asta din consola, dar nu a mers oricum.

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

O metoda, mai 'forestiera', este sa pornesti calculatorul de pe un cd cu Windows Live sau cu alt sistem de operare (Linux). Odata pornit, poti sa copiezi fisierul respectiv in locatia c:\windows\system32. Metoda asta nu da rezultate mereu, dar mie mi-a folosit de vreo 2 ori. Alte solutii gasesti aici http://support.microsoft.com/kb/314477/ro Succes!