| ionutgorga a întrebat:

Salut am luat un laptop de la cineva si il deschid se incarca si cand trebuie sa intre in windows imi apare un chenar albastru si scrie in el boot devicesi dupa care :1hard 2cd-rom 3 diskette a si 4 internal faza este chiar dc aleg una dintre ele nu-mi da voie sa trec mai departe pls ajutor

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Inseamna ca ai nevoie de un cd cu windows pentru al instala din nou deoarece window-ul curent este,, stricat'' daca pot spune asa, adica are file importante lips si trebuie reinstalat.