| AlexSnd a întrebat:

Salut,am mai multe cs-uri(cs bestial,normal etc.). deci am bagat mai multe coduri(badboy etc...),am dat load hack si cand intru in cs apare ecranul negru, intra in cs si imi iese imediat
ps:am setat la video open gl, si am windows xp! va rog care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| SNAPPLEE a răspuns:

Frate ori nu ai setare la video Op3n gl ori ai windows 7, daca vrei sa-ti mearga fa cum am facut eu, instaleaza xp, e mai vechi da mai bun.

| Gl0ntzZ a răspuns (pentru SNAPPLEE):

Poti sa imi dai un hack pentru xp mai usor de folosit?

3 răspunsuri:
| AlexSnd explică:

Deci,am la placa video open gl, si am si windows xp, dar nu stiu de ce nu merge.deci am dat load chat si intru in cs, apare ecranul negru la cs si iese imediat

| AlexSnd explică:

Ma ajuta cineva? am setat la video op3n gl, am windows xp, dar nici un cod nu merge.intru in cs, apare ecranul negru si iese. funda celuicare ma ajuta