| Anonim0909000000 a întrebat:

Buna Ziua TPU! Mi-am luat un cs 1.6 bestial si mi-am descarcat si un cod numit BadBoy ceva de genu si cand dau load hack si intru pe cs nu merge imi iese dc? dau funda plz

Răspuns Câştigător
| Stinray a răspuns:

Încearcă să pornești codul direct din arhiva lui sau încearcă cu alt CS, poate merge. S-ar putea să numai meargă din cauza ca Wall-ul are nevoie de Render OpenGL, dacă nu-ți merge OpenGL-ul nu-ți va merge nici codul.
Sfatul meu : Joacă fără coduri pe CS deoarece strică si PC și nici jocul numai are farmec dacă îl joci așa cu coduri

| Anonim0909000000 explică (pentru Stinray):

Ai dreptate dar eu joc cu deoarece ma oftic cand astia ma omoara!

| Anonim0909000000 explică (pentru Stinray):

MS