| Tavi_Stroescu_2000 a întrebat:

Salut.Am nevoie de ajutor...Azi m-am gandit sa reinstalez windows-ul.Totul bine si frumos, cand intru sa imi bag parola nu imi meergea nici tastatura nici maus-ul am incercat sa intru in bios dar nu imi apare setarea integrand(ceva de genul) ctiti cumva cum pot sa rezolv problema am verificat si tastatura si mausul nu sunt stricate e problema de la pc (am windows 10)

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Mouse-ul si tastatura sunt pe usb nu? happy
Daca este asa atunci poti incerca cu unul pe fir.
Mai sunt si alte variante dar mie mi s-a parut cea mai usoara rezolvare de fiecare data (dar eu inca am mouse si tastatura cu fir in casabig grin )

| Tavi_Stroescu_2000 explică (pentru sorinake):

Multumesc...Dar problema s-a rezolvat...Am folosit pentru. un timp maus-ul si tastatura pe PS2 iar apoi un om m-a ajutat sa reinstalez cu totul windosul!