| Undecover99 a întrebat:

Astazi am incercat sa imi reinstalez windows-ul.Totul a mers pana la ultimul pas cand a trebuie sa mi se aprinda desktop-ul si nu mai merge. Apare un cmd in care scrie ceva de genu Administrator X BT Windows System 32. Nu stiu cum sa rezolv va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| OurNation a răspuns:

Ai formatat HDD? ce windows?

| OurNation a răspuns:

In CMD scrie c: apoi adai enter, dupachkdsk /r enter, si vezi daca merge. Daca nu ai acces la cmd, in timp ce porneste pc-ul apasa de multe ori f8 si selecteaza Safe mode with ComandPrompt