| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Buna! As vrea sa va intreb ce parere aveti despre cartea,, Steaua Sudului" scrisa de Jules Verne.Am nevoie de un raspuns detaliat(daca se poate). Cel mai bun primeste funda.

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Foarte misto cartea, nu mai buna de folosit in loc de hrtie la wc!
Visezi stele fato!

| mysteriouswoman6905 explică (pentru Alien):

Esti un incult daca nu stii sa apreciezi o carte. Puteai pur si simplu sa scrii:,,Tare cartea,mi-a placut'' si luai o funda,dar se pare ca tie iti place sa faci misto de altii,ceea ce da dovanda ca esti,mai bine nu zic.
N-ai decat sa razi de altii daca asta te face sa te simti mai bine, dar odata tot o vei pati, si nu de la mine
Asa ca multa bafta in viata! VEI AVEA NEVOIE.

| Alien a răspuns (pentru mysteriouswoman6905):

Dupa ce k sunt singurul care raspunde la o astfel de intrebare mai faci si mofturi.
Vezi tu de ce nu are ursu coada?

| mysteriouswoman6905 explică (pentru Alien):

Si ce e rau in a vorbii despre o carte? Daca tie nu iti place e problema ta.De ce ai mai raspuns atunci?