| Mihai1972 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Tocmai mi-am cumparat un laptop, am instalat windows 7 ultimate pe 64 biti si m-am gandit sa imi bag si eu cateva jocuri. Am instalat Crysis 3, Sniper Elite 2 si Fifa 13, la toate, cand dau sa intru in ele nu se intampla nimic, nu imi apare nicio eroare, absolut nimic. Imi puteti spune care e cauza? Dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ce laptop ai?

| Mihai1972 explică (pentru bogdan324):

Lenovo G500S, i5, nVIDIA 720, 4gbram. Il am exact de o saptamana.