| Mihai1972 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Tocmai mi-am cumparat un laptop, am instalat windows 7 ultimate pe 64 biti si m-am gandit sa imi bag si eu cateva jocuri. Am instalat Crysis 3, Sniper Elite 2 si Fifa 13, la toate, cand dau sa intru in ele nu se intampla nimic, nu imi apare nicio eroare, absolut nimic. Imi puteti spune care e cauza? Dau funda. Multumesc

2 răspunsuri:
| MixGaming a răspuns:

Cracku l-ai bagat?
Sigur dai pe icoana care trebuie?
Nu cred ca iti suporta.

| Mihai1972 explică (pentru MixGaming):

Salutare. Am bagat tot ce trebuie, am intrat unde trebuie, pe naiba, am i5 si nVIDIA geforce de 2 gb, acelasi joc l-am bagat la un coleg cu i3 si ati radeon de 1 gb si a mers, deci n-am idee ce poate avea!thinking