| Katalin12 a întrebat:

Am o intrebare: Am un sv de cs si nu este hostat, dar nu pot intra playeri pe el. Intrebarea e Cum fac sa poata intra playeri pe sv dar fara ca sv sa fie hostat. Un coleg de al meu a reusit sa faca fara host treaba asta. Funda celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| dominyksk a răspuns:

Pai opreste firewall si verifica setarile proxy, ai nevoie de un server dedicat

| Katalin12 explică (pentru dominyksk):

Unde sunt setarile proxy? am windows 7

| dominyksk a răspuns:

Pai setarile proxi le gasesti in router intri pe ip routerului 192.168.1.1 utilizator admin parola admin si acolo ai setari de firewall la router etc