| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu contul de Youtube. Stiu ca de ceva vreme, multi utilizatori youtube si-au schimbat numele, in cel real. Am fost intrebat de catre youtube de cateva ori daca vreau sa-mi schimb numele, si dadeam "cancel". Acum m-am hotarat laughing si nu mai gasesc de unde imi pot schimba numele. Ma puteti ajuta? big grin Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Youtube - canalul meu - setările canalului - informaţii şi setări - unde îţi apare numele şi scrie "Din profilul dvs Google" dai editaţi - îţi apare profilul Google + - dai click pe numele tău şi îl schimbi.
Cică poţi să-l schimbi de maxim 3 ori, parcă.

1 răspuns: