| Darker a întrebat:

Am o întrebare pentru deținătorii de console : am un televizor Samsung cu diagonala de 121 cm (adica il consider destul de mare) si un Xbox 360
La care am si cablu hdmi pe care l am luat pentru ca stiu ca oferă o calitate mai buna a imaginii fata de cablul audio/video al sau. Problema este ca nu se vede foarte bine imaginea atunci cand ma joc. Întrebarea mea este cum reglez imaginea având si hdmi ca sa se vadă foarte clar?

1 răspuns:
| SpeedPrimer a răspuns:

Poti sa te uiti prin setarile televizorului sa vezi daca reusesti sa faci ceva.
p.s. Daca vrei poti sa ma adaugi pe xbox live ma cheama FireStormZK.